leštenie betónu - Brúsenie podláh

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

leštenie betónu

Leštenie betónu
Systém SUPERBETON®

Revolučná technológia renovácie a finálnej úpravy betónových podláh, ktorá robí z nových aj starých betónových podláh reprezentačné a atraktivné povrchy s vysokou životnosťou. Leštené betónové podlahy sú 8 - 10x pevnejšie. To všetko bez živicovej stierky a bez nebezpečných rozpúšťadiel.

Systém SUPERBETON® je často skloňovaný ako „  podlahový systém budúcnosti“.

Systém SUPERBETON, vytvorený a vyvinutý talianskou firmou KLINDEX , zmení štandardnú betónovú podlahu na krásny, lesklý a ľahko čistiteľný povrch. SUPERBETON je povrchom budúcnosti. Je to ľahký a rýchly systém brúsenia a leštenia betónových povrchov bez použitia vosku. Továrne a firmy po celom svete používajú tento systém v komerčných, priemyselných a obytných budovách.
Charakteristika a zvláštnosti SUPERBETONu:

- vyzerá podobne ako mramor, alebo terazzo
- je 8x odolnejší voči poškodeniu používaním
- žiadne šmuhy po kolieskach dopravníkov
- rovný a hladký povrch
- je hygienický
- je ľahko čistiteľný
- ekonomickejší ako tradičné podlahy  
Svojou odolnosťou a jednoduchým spôsobom prípravy je  leštený betón vhodným  povrchom do skladov, obchodov, supermarketov, reštaurácií, garáží,  domov, vinoték a všade tam kde potrebujete odolný, čistý a krásny  povrch. Neexistuje žiadne porovnanie s inými povrchmi, pokiaľ hovoríme o životnosti leštenej betónovej podlahy.  Leštený betón zlepšuje odolnosťť starých betónových povrchov voči odieraniu a nárazu. Tento systém odstráni vrchnú časť starého betónu, je ekologický a šetrný k životnému prostrediu. Betón môže „dýchať“, nevytvárajú sa žiadne baktérie, plesne, alebo huby. Svojou cenou 12 - 30,- €/m2 je leštenie betónu jedným z najlacnejších spôsobov úpravy betónového povrchu.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky