frézovanie asfaltu - Brúsenie podláh

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

frézovanie asfaltu

Frézovanie
Frézovaním dokážeme veľmi rýchlo a efektívne pripraviť podklad pred uložením alebo ukotvením finálnej vrsvy. Frézovaný povrch upravujeme rovnomerne , vďaka kvalitným strojom VON ARX a WIRTGEN s posuvom. Pri práci sa snažíme využiť naše doterajšie skúsenosti, ktoré kombinujeme z najnovšími poznatkami z tohto oboru. Na jeden prejazd dokážeme odfrézovať od 1 mm až do 11 cm podkladu!

Prevádzame lokálne frézovanie, plošné frézovanie, sanáciu vodorovných podkladov a plôch v z betónu, asfaltu, asfaltobetónu, rôznych poterov, podláh a iných. Taktiež prevádzame frézovanie ciest, frézovanie mostov, mostoviek a pod.
Frézovaním asfaltu prevádzame tieto operácie:

- frézovanie na hrubo
- frézovanie na požadovanú výšku
- presné frézovanie
- dorovnávanie
- odstraňovanie starých náterov a značení
- frézovanie ciest - pri rekonštrukcii ciest, zdrsňovanie, zarovnávanie a pod.Frézovanie prevádzame na požiadanie aj ako bezprašný proces.
Frézovanie asfaltu frézami VA 30 a VA25.

Frézovanie je prevádzané výtlkovými bubnovými frézami VA 30 a VA 25 twin s posuvom, čo zaručuje rovnomerne opracovaný podklad pocelej dĺžke.
Frézovanie asfaltu frézou W 35 DC.

Fréza W 35 DC je najmenšia cestná fréza firmy Wirtgen. Vďaka svojím rozmerom a výkonu s ňou môžeme frézovať nielen vo vonkajšom prostredí na cestách, stavbách, mostoch, ale aj v interiéroch, ako sú sklady, výrobné haly, priechody a podobne. Stroj dokážeme prepraviť do interiérov cez otvor s rozmermi 1200x1700 mm. Váha stroja je 4,5 tony.
Cestným správam a samosprávam ponúkame spoluprácu pri frézovaní ciest.

Frézovanie frézou W 35 DC sa sanácia - "vyspravovanie" výmoľov, výtlkov a jám urýchli. Oproti obvyklému spôsobu opravy ciest - rezaním a vyberaním asfaltu s pneumatickým kladivom sa týmto spôsobom oprava nielen urýchli, ale sa vyrieši aj estetická stránka "záplat" a asfalt sa odoberá do požadovanej hĺbky (nie až do pokladu). Tým pádom sa môže nový asfalt kvalitne naviazať na starý. V praxi to deda znamená urýchlenie opráv minimálne o polovicu, kvalitnejšie pripravený podklad, dlhšia životnosť takto opravených výtlkov, úspora finančných nákladov.

Frézovanie asfaltu a ciest realizujeme po celom Slovensku
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky